Sünger Fiyat Listesi

Aşağıdaki Fiyatlar İstanbul Depo Teslimi Satış Fiyatları Olarak Geçerlidir.

Ürün Listesindeki Fiyatlar 100 m²'ye kadar geçerli olan fiyatlardır.

100 m² üstü için lütfen satış temsilcimizden özel fiyat alınız.

Sünger ve kauçukların kendinden yapışkanlı modelleri bulunmaktadır. Kendinden yapışkanlı ürünler Ürün Fiyatı+ 12 TL olarak hesaplanır. Tüm Ürünlere + KDV eklenmektedir.

AKUSTİK YANMAZ YUMURTA
yoğunluk kanlınlık metraj
50 DNS 20 mm
50 DNS 30 mm
50 DNS 40 mm
50 DNS  50 mm   m²
AKUSTİK YANMAZ PİRAMİT SÜNGER
yoğunluk kanlınlık metraj
50 DNS 40 mm
50 DNS 50 mm
50 DNS 70 mm
     

 

AKUSTİK YANMAZ LABİRENT SÜNGER
yoğunluk kanlınlık metraj
50 DNS 20 mm
50 DNS 30 mm
 50 DNS 40 mm
 50 DNS  50 mm m² 

 

AKUSTİK YANMAZ SPECİALSÜNGER
yoğunluk kanlınlık metraj
50 DNS 38 mm
     
     
     

 

BARİYERLİ AKUSTİK SES YALITIM SÜNGERİ
detay kanlınlık metraj
1+1cm 20 mm
3+1cm 40 mm
4+1cm 50 mm
5+1cm  60 mm m² 

 

AKUSTİK BASOTECT BEYAZ MELAMİN SÜNGER
modeli kanlınlık metraj
Desenli 20 mm
Desenli 30 mm
Desenli 40 mm
Düz 20 mm
Düz 30 mm
Düz 40 mm

 

AKUSTİK BASOTECT GRİ MELAMİN SÜNGER
modeli kanlınlık metraj
Desenli 20 mm
Desenli 30 mm
Desenli 40 mm
Düz 20 mm
Düz 30 mm
Düz 40 mm

 

VİCOUSTİC FLEXİ A50 SÜNGER
yoğunluk kanlınlık metraj
26DNS  50 mm  adet
     
     
     

 

YANMAZ AKUSTİK DÜZ SÜNGER
  yoğunluk kanlınlık metraj
60DNS 10 mm
60DNS 20 mm

60DNS

60DNS

30 mm

40 mm

60DNS

60DNS

50 mm

60 mm

 

TEKNO TOUCH KADİFE KAPLI AKUSTİK SÜNGER
  desen kanlınlık metraj
 desenli 30 mm adet
desenli 40 mm adet
düz 20 mm adet
düz 30 mm adet
düz 40 mm adet

 

 BASSTRAP AKUSTİK SÜNGER
yoğunluk kanlınlık metraj
26dns 30*60 cm adet
     
     
     

 

 BASS KÜPÜ AKUSTİK KARE SÜNGER
yoğunluk kanlınlık metraj
26dns 30 cm adet
     
     
     

 

BONDEX SÜNGERPAN %80 Ses Yalıtımı Sağlar
yoğunluk kanlınlık metraj
100dns 10 mm
100dns 20 mm
100dns 30 mm

100dns

50 mm

BONDEX SÜNGERPAN %80 Ses Yalıtımı Sağlar
yoğunluk kanlınlık metraj
120dns 10 mm
120dns 20 mm
120dns 30 mm

120dns

50 mm

BONDEX SÜNGERPAN %80 Ses Yalıtımı Sağlar
yoğunluk kanlınlık metraj
150dns 10 mm
150dns 20 mm
150dns 30 mm

150dns

50 mm

 

 

BARİYERLİ BONDEX SÜNGERPAN  %80 Ses Yalıtımı Sağlar
detay kanlınlık metraj
10+10mm 20 mm
15mm+15mm 30 mm
 20mm+20mm  40mm  
 25mm+25mm 50mm   

 

EPDM AĞIR SES BARİYERİ
yoğunluk ağırlık
1000 dns 3,5  
1000 dns 5  
1000 dns 6  
1000 dns 7  

 

ZEMİN KAUÇUK LEVHA
kanlınlık metraj
5 mm
   
   
   

 

ZEMİN KAUÇUK MANTAR ŞİLTE LEVHA
kanlınlık metraj

2 mm

3 mm

4 mm

 5 mm 

10 mm

15 mm

20 mm

25 mm

  

 MANTAR ŞİLTE LEVHA
kanlınlık metraj

1 mm

2 mm

3 mm

5 mm

10 mm

15 mm

20 mm

25 mm

 

 SOUNTEKS AKUSTİK KUMAŞ
Akustik Ses Emici Kumaş kanlınlık metraj
   

Sountex

Keçe Kumaş

   
   

 

AKUSTİK KUMAŞ KAPLI PARAVAN
kanlınlık metraj
4cm
   
   
   

 

MASA SEPERATÖRÜ AKUSTİK BÖLÜCÜ
kanlınlık metraj
20 mm
40 mm
   
   

 

AKUSTİK KUMAŞ KAPLI PANEL
kanlınlık metraj
20 mm
40 mm
   
   

 

AKUSTİK HALI PVC TABANLI
kanlınlık metraj
8 mm
   
   
   

 

 AKUSTİK KUMAŞ
Akustik Kumaş kanlınlık metraj
1mm

 

   
   

Akustik Sünger Nasıl Yapıştırılır ?

Akustik Piramit Sünger Nasıl yapıştırılır; Öncelikle akustik sünger yapıştırıcısı olan solid malzemeyi alıyorsunuz ve bir adette parmak rulo gereklidir. Malzemelerimizi tamamladıktan sonra, yapıştırıcımızı bir kovaya aktarıyoruz ve parmak rulomuzu yapıştırıcıya sürüyoruz.

akustik sünger uygulama

Daha sonra duvara kısım kısım sürerek beklemeden elimizde bulunan akustik piramit sünger yapıştırıcı sürdüğümüz bölgeye yaslıyoruz. Yapıştırıcı özel bir ürün olduğu için hem çabuk hemde uzun ömürlü bir uygulama sağlamaktadır.

Kuruma süresi 10 - 15 dk arasındadır. Uygulama Şekli Toz ve yağdan arınmış yüzeylere fırça veya rakle ile uygulayın. Kuruma süresi sonunda yüzeylere bastırarak yapıştırın. Yapıştırıcının uygulandığı ortamda maskeli ve iş gözlüğü ile bulunulmalı ayrıca çok fazla bu ortamda bulunmamak gerekiyor. Yapıştırıcı insan sağlığına zarar verebilir. Yapıştırıcı alev alan bir ürün olduğu için civarında sigara içmek ateş yakmak gibi eğilimlerde bulunulmamalı. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Uygulama bittikten sonra ortamı iyice havalandırdıktan bir süre sonra yapıştırıcı kokusu kaybolacaktır.

piramit sünger nasıl yapıştırılır

Tekno Touch Sünger | Kadife Kaplı Akustik Sünger

Ses yalıtım malzemeleri arasında estetik görünümü ile dikkat çeken tekno touch süngerler, standart süngerlerden 10 kata kadar daha dayanıklıdır. İpeksi yüzeyi ve farklı desenleri ile sınırsız alternatifler sağlamaktadır. Değişik yüzey formlarıyla ya da düz olarak üretilen ipeksi akustik süngerler, akustik düzenlemeyi ve ses emilimini optimum düzeyde sağlamaktadır. Fireflex ve basotect süngerler ile üretilen tekno touch süngerler antibakteriyel özellik taşır. Yumurta yüzeyli ya da soesiyal piramit olarak kullanılabilir. Ortamdaki sesin şiddetine ve sesin türüne göre 6 mm’den 100 mm kalınlığa kadar çeşitli boyut ve plaka ölçülerinde uygulanabilir. Evinizde veya iş yerlerinizde kendi imkanlarınızla işçilik masrafı ödemeden de uygulayabilirsiniz. İpeksi akustik ses geçirmez özellikteki süngerlere alternatif olarak da renkli üretilebilir. Yüzeyinin ipeksi olması estetiğe önem veren kullanıcılar için önemli bir etmendir.

Tekno Touch Sünger

 

Tekno Touch Sünger Kullanım Alanları

Kullanım alanı oldukça geniş olan akustik süngerlerin uygulanmasında amaç ses yalıtımı ve ses akustik düzenin sağlanmasıdır. Yeni ipeksi akustik ses emici özelliği barındıran tekno touch sünger, yapısal olarak diğer süngerlerden çok farklı değildir. Yalnızca ipeksi olması yanma geciktiricidir ve nedenle diğer süngerlerden kolaylıkla ayırt edilebilir. Kendinden yapışkanlı olarak da imal edilen tekno touch süngerler, bordo, yeşil, kırmızı ve lacivert kategorilerde üretilmektedir. Ses kayıt odaları, prova odaları, reji odaları, mix odası gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Ürün çeşitleri ise düz akustik, akustik labirent, yumurta sünger, akustik spesiyel süngerdir. 

AKUSTİK SPECİAL SÜNGER | YANMAZ SPECİAL SES YALITIM SÜNGERİ

Special Süngerler müzik odası akustik düzenlemelerin yanı sıra üstün tasarımı sayesinde jeneratör odası makine dairesi gibi mekanik seslerin izolasyonun sağlanmasında etkili bir yalıtım malzemesidir.Akustik special süngerler yalıtım değeri arttırılması için Epdm Kauçuk Bariyerli olarak ve kendinden etiketlide üretilmektedir.

Special sünger akustik sünger sınıfına girer. Akustik düzenleme ve ses yalıtımı yapılması gereken mekanlarda kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Special sünger mekan akustiğini ses emicilik özelliği sayesinde sağlar. Yanmaz özellikte bir süngerdir ve bu özelliği özel kimyasal maddelerde bekletilerek kazanır.

Akustik Special Sünger

Special sünger uygun fiyatlıdır ve oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yoğunluğunun yüksek olması ve kalınlığı sayesinde ses geçirmeyen bir süngerdir.Akustik special süngerlerin yanmazlık özellikleri de mevcuttur.Sprey boya ile yüzeyi boyanabilir. Yanmaz Akustik Special Sünger I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.

Hakkımızda ve Satın Alma Süreci

Akustik Mimarlık A.Ş. olarak yalıtım sektörüne 2004 yılında faal olarak "sadece ses" ve izolasyon uygulama, ürün satışı ve temini, aynı zamanda kauçuk zemin yalıtım levhası üretiminde ciddi kalitemizi yükselterek kauçuk pazarını ciddi seviyelere yükseltmiş bulunmaktayız. Ürünlerimiz sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makina ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde toplantı odası,stüdyo ve atış poligonları gibi bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterlerimize doğru anlatım ve analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmaktayız. Devamı Hakkımızda...

 

Satın Alma Süreci

Ödemesi gün içerisinde yapılan siparişleriniz stokta mevcut ise aynı gün içerisinde çalıştığımız  kargo veya ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir. Kredi kartı ile alışveriş yapmak için n11 sayfamızı tercih edebilirsiniz.